Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Promocje

DENON CEOL PICCOLO N4 BIAŁY DENON CEOL PICCOLO N4 BIAŁY 1 499,00 zł 1 799,00 zł

DENON CEOL PICCOLO N4 CZARNY DENON CEOL PICCOLO N4 CZARNY 1 698,00 zł 1 999,00 zł

DENON CEOL SCN-9 + PIONEER XC-HM86D DENON CEOL SCN-9 + PIONEER XC-HM86D 2 499,00 zł 2 749,00 zł

DENON D-M41 CZARNO-CZARNA DENON D-M41 CZARNO-CZARNA 1 498,00 zł 1 699,00 zł

DENON D-M41 DAB+ CZARNO-CZARNA DENON D-M41 DAB+ CZARNO-CZARNA 1 698,00 zł 1 999,00 zł

DENON D-M41 DAB+ SREBRNO-CZARNA DENON D-M41 DAB+ SREBRNO-CZARNA 1 698,00 zł 1 999,00 zł

DENON D-M41 SREBRNO-BRĄZOWA DENON D-M41 SREBRNO-BRĄZOWA 1 498,00 zł 1 699,00 zł

DENON D-M41 SREBRNO-CZARNA DENON D-M41 SREBRNO-CZARNA 1 498,00 zł 1 699,00 zł

DENON DRAN-4 + DENON SCN-9 BIAŁE DENON DRAN-4 + DENON SCN-9 BIAŁE 1 899,00 zł 2 299,00 zł

DENON DRAN-4 + DENON SCN-9 CZARNE DENON DRAN-4 + DENON SCN-9 CZARNE 1 899,00 zł 2 299,00 zł

DENON RCD-N9 + SCN-9 BIAŁY DENON RCD-N9 + SCN-9 BIAŁY 2 099,00 zł 2 399,00 zł

DENON RCD-N9 + SCN-9 CZARNY DENON RCD-N9 + SCN-9 CZARNY 2 099,00 zł 2 399,00 zł

IK Multimedia SampleTank 3

OPROGRAMOWANIE & INSTRUMENTY WIRTUALNE
1399
PLN
IK Multimedia SampleTank 3
IK Multimedia SampleTank 3
in_stock
Dostępność:
mało
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 1 399,00 zł
Cena netto: 1 137,40 zł
szt.

SampleTank 3 - najlepsza stacja robocza do brzmień i rytmów.
W 2001 roku, wypuszczając SampleTank, pierwszy wirtualny sampler do komputera, firma IK Multimedia osiągnęła ogromny sukces. Następnie w 2003 roku wyszedł SampleTank 2, który dzięki wysokiej jakości brzmień, łatwemu w obsłudze interfejsowi i potężnym efektom stał się na stałe branżowym standardem. Biorąc pod uwagę uniwersalność i moc SampleTank, nic dziwnego, że został on wykorzystany w tysiącach najbardziej znanych produkcji i kompozycji ostatniej dekady.

Teraz SampleTank 3, po dziesięciu latach udoskonalania, bazuje na tym legendarnym dziedzictwie. Tak, jak jego poprzednicy, jest najbardziej brzmieniową stacją roboczą do tworzenia brzmień dostępną w tej chwili na rynku. To nieustannie poszerzający się świat brzmień, zaawansowane funkcje dotyczące gry i edycji oraz pełen zestaw efektów studyjnej jakości. SampleTank 3 bazuje na wszystkim, co uczyniło go jednym z najpopularniejszych instrumentów wirtualnych wszechczasów, co sprawia, że w nadchodzących latach będzie podstawowym muzycznym narzędziem każdego poważnego muzyka, producenta czy wykonawcy.

Cechy
Brzmienia

 • Ponad 33 GB dołączonych brzmień
 • Ponad 4 000 nowych instrumentów w 21 kategoriach instrumentów, pokrywających pełne spektrum brzmień akustycznych, elektrycznych i elektronicznych
 • Ponad 2 500 pętli perkusyjnych (perkusje, instrumenty perkusyjne, zestawy „construction-kit”) zagranych przez światowej sławy artystów
 • Ponad 2 000 plików MIDI we wszystkich kategoriach

Oprogramowanie

 • Całkowicie przeprojektowany interfejs z 4 głównymi środowiskami: Play, Mix, Edit i Pad, które zachowują legendarną łatwość obsługi i szybkie działanie SampleTank.
 • 16-kanałowy, wieloczęściowy interfejs Play z łatwym nakładaniem warstw i zintegrowanym odtwarzaczem MIDI oraz mikserem
 • Strona Edit z trzema silnikami przetwarzania sampli (łącznie z zachowującymi formanty silnikami pitch-shifting i time-stretching), 10 typów filtrów i 8 kontrolerów macro na każdy instrument do szybkiej edycji wielu parametrów
 • Algorytm rotacyjny i różne rodzaje artykulacji, wyzwalane przez „key switch”, koło modulacji lub poziom velocity
 • Interfejs Mix o wyglądzie wielokanałowego miksera z 5 efektami insertowymi, 4 powrotami efektów wysyłkowych stereo (każdy tor wysyłkowy z 5 efektami insertowymi) oraz sumę z 5 efektami insertowymi, co pozwala na użycie maksymalnie 30 efektów na instrument
 • 55 zintegrowanych efektów wysokiej jakości, w tym 22 nowe efekty do miksu, masteringu i innych, bardziej kreatywnych zastosowań, pochodzące z programów firmy IK do produkcji studyjnej: T-RackS i AmpliTube
 • Nowy tryb Live, pozwalający na przygotowywanie brzmień według listy utworów lub do danego utworu i natychmiastowego przywoływania ich w takcie występu
 • Dokładne renderowanie 3D instrumentów, ułatwiające ich identyfikację i przywoływanie
 • Pełna integracja z iRig Pads – przenośnym kontrolerem firmy IK
 • Dostępny jako wersja autonomiczna (standalone) oraz 64-bitowa wtyczka dla platform AAX, VST i Audio Units na Mac OS X i Windows
 • Zgodny ze wszystkimi poprzednimi modułami brzmieniowymi i brzmieniami „Powered by SampleTank” (może importować wszystkie poprzednie brzmienia i Combi).

Brzmienie dosłownie do każdego utworu
To, co sprawia, że SampleTank 3 jest tak potężny, to wyjątkowo obszerna biblioteka brzmień. SampleTank 3 ma teraz ponad 33 gigabajty profesjonalnie nagranych instrumentów – to ponad 4 000 instrumentów w 21 kategoriach – o wiele więcej niż ma na starcie większość innych stacji roboczych. Ponadto SampleTank 3 zawiera ponad 2 500 pętli perkusyjnych oraz ponad 2 000 patternów MIDI do całkowicie nowej sekcji odtwarzacza MIDI.

Te brzmienia są dalekie od przeciętnych: biblioteka SampleTank 3 została starannie zgromadzona i nagrana przez doświadczonych realizatorów dźwięku przy użyciu instrumentów wysokiej jakości, na których zagrali profesjonalni muzycy w najlepszych studiach na świecie. Każdy nagrywany instrument został starannie dobrany, aby zapewniał bogatą głębię i realizm podczas gry. W przypadku SampleTank 3 mógłbyś przysiąc, że muzyk gra w Twoim pokoju – a co ważniejsze, potężne możliwości edycyjne i funkcje efektów SampleTank 3 dają Ci kontrolę nad każdym aspektem tych brzmień, co pozwala na niezrównane kreatywne dźwiękowe przeżycia.

Chociaż SampleTank 3 ma ogromną ilość brzmień – z różnorodnością przewyższającą zbliżone stacje robocze – to jego naprawdę mocną stroną jest jakość brzmień, które wiernie odtwarzają wszystkie cechy Twoich ulubionych instrumentów. Jego brzmienia fortepianowe, perkusyjne, basowe, gitarowe, syntezatorowe, instrumentów dętych, smyczkowych, wokale oraz inne, bardziej egzotyczne brzmienia błyszczą w każdym miksie przy minimum ustawień. A wszystko to jest dostępne w łatwej w obsłudze stacji roboczej, która pozwala Ci skupić się na tym, co robisz najlepiej: tworzeniu wspaniale brzmiącej muzyki.

To, że SampleTank 3 jest „Made in Italy”, świadczy o kunszcie i stylu tkwiącym w sercu tego programu. To szeroki wybór próbek, które powstawały ręcznie, jedna po drugiej, po niezliczonych godzinach żarliwej pracy w studiu naszych najlepszych realizatorów dźwięku – to coś więcej niż tylko kolekcja brzmień, to rozwiązanie typu all-in-one i zestaw narzędzi, który jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających producentów muzycznych.
Nie ma znaczenia, jaki gatunek lubisz najbardziej: jazz, rock, pop, funk, EDM, hip-hop, dubstep, house – SampleTank 3 nadaje się do wszystkiego.

Rozszerzalny świat brzmień
Kolejna rzecz, która sprawia, że SampleTank 3 jest tak potężny, to jego ogromna biblioteka brzmień, instrumentów, patternów, pętli i rytmów, które można precyzyjnie dostosowywać do swoich potrzeb. Oprócz dodanych 33 GB możesz wybierać z rosnącej kolekcji fascynujących i inspirujących rozszerzeń biblioteki brzmień. Owe biblioteki tworzone są specjalnie dla tej najlepszej brzmieniowej stacji roboczej i są aktualizowane każdego miesiąca, aby dać Ci narzędzia do tworzenia muzyki w każdym stylu – od muzyki akustycznej, po elektroniczną.

Brzmienia a la carte
Wszystkie te dodatkowe brzmienia można kupować w sklepie internetowym IK, ale są one dostępne także z poziomu samego SampleTank 3. Jest to możliwe dzięki integracji SampleTank 3 z IK Custom Shop. Custom Shop został uruchomiony w 2011 roku najpierw dla AmpliTube (a później dla T-RackS) i wraz z aktywną społecznością 1 000 000 zarejestrowanych użytkowników oferuje płynne przeglądanie, odsłuchiwanie, kupowanie i ściąganie nowych bibliotek brzmień, i to wszystko bez wychodzenia z interfejsu SampleTank 3. Ma łatwy w obsłudze i bogaty wizualnie interfejs – szeregujący biblioteki brzmień według instrumentów, pętli, bitów, patternów MIDI i kolekcji – oraz pełne dema brzmień dla każdej biblioteki, które pomagają Ci w znalezieniu dokładnie takiego brzmienia, jakiego potrzebujesz i dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

Tajna broń SampleTank: silnik
SampleTank od dawna był uważany za niekwestionowanego króla, jeśli chodzi o resampling. Jego trzy silniki wykraczają ponad tradycyjny resampling (z którym można się spotkać w każdym samplerze). Oferuje zaawansowany pitch-shifting/time-stretching pętli i rytmów. A jego unikalny, zachowujący formanty silnik STRETCH™ zapewnia niezrównany poziom realizmu przy przetwarzaniu wokali, instrumentów dętych i innych naturalnych brzmień. Połączenie tych funkcji pozwala na praktycznie nieograniczone możliwości kreatywnego przetwarzania próbek.

Całkowicie przeorganizowany nowy silnik programu SampleTank 3 został znacznie ulepszony, zachowując jednocześnie tradycyjnie szybkie ładowanie próbek i niewielkie obciążenie procesora.

Doświadcz ulepszonej gry z nowym algorytmem rotacyjnym zmiany sampli, który dzięki cyklicznemu przełączaniu różnych sampli tego samego instrumentu nadaje organiczne, żywe poczucie gry. W połączeniu z nowymi różnymi typami artykulacji – wyzwalanymi przez „key switch”, koło modulacji lub velocity – zapewnia maksimum realizmu przy instrumentach takich jak gitary, instrumenty dęte, instrumenty perkusyjne itp. Przy prawidłowym wykorzystaniu, te nowe funkcje mogą sprawić, że brzmienie SampleTank 3 będzie nie do odróżnienia od prawdziwych instrumentów.

SampleTank 3 teraz zawiera 10 nowych filtrów, z których wiele to wierne emulacje najbardziej uznanych analogowych filtrów drabinkowych i phaserów.

SampleTank 3 usprawnia także edycję poprzez scentralizowanie wszystkich regulatorów w jednym, łatwym w obsłudze interfejsie. Jakie by nie były Twoje potrzeby w zakresie kreacji dźwięku, SampleTank 3 zapewnia zdumiewającą precyzję, dokładność i ułatwienie.
Jeśli nie jesteś technologicznie uzdolniony (lub nie jesteś producentem), to żaden problem! Teraz SampleTank 3 oferuje 8 pokręteł Macro do każdego brzmienia. Twórcy brzmień z IK Multimedia wstępnie zaprojektowali łańcuchy złożonych parametrów, więc masz wszystkie regulatory, których potrzebujesz, ułożone w sposób, który pozwala Ci na szybkie i łatwe tworzenie brzmień, które chciałbyś uzyskać.

Wejdź w trans
Teraz możesz złapać swój rytm z nowym silnikiem MIDI w SampleTank 3. Użyj setek rytmów, patternów i pętli do budowania odlotowych ścieżek rytmicznych, które możesz łatwo ze sobą synchronizować – możesz je nawet eksportować do programu DAW.
Wieloczęściowy odtwarzacz patternów w SampleTank 3 może pomieścić do 128 równoległych patternów MIDI w każdej z 16 części. Pozwala to na szczegółową regulację intensywności, transpozycji i kwantyzacji. SampleTank 3 umożliwia wykorzystanie przygotowanych i dołączonych patternów oraz pętli, aby szybko tworzyć złożone i inspirujące rytmiczne kompozycje i bity. Rytmy te są bardzo realistyczne i profesjonalne, a to dlatego, że sekcja rytmiczna SampleTank została nagrana przez najlepszych perkusistów i perkusjonalistów na świecie. Teraz od samego początku możesz mieć świetnie brzmiące, profesjonalne rytmy.

A kiedy chcesz jeszcze udoskonalić swoje patterny i użyć ich w sekwencerze, po prostu przeciągnij je do programu DAW i używaj ich z tego poziomu.

Kopalnia efektów
Swą nieustającą popularność SampleTank zawdzięcza w dużej mierze wbudowanym efektom, czyli funkcji, która powstała na bazie reputacji IK Multimedia jako twórcy najlepszej jakości efektów audio. SampleTank 3 kontynuuje tę spuściznę ze znaczą ilością nowych funkcji.

Sercem tego elementu jest nowy, realistyczny interfejs – przedstawiony w formie tradycyjnego miksera. Oferuje on 16 kanałów dla instrumentów, z których każdy ma 5 slotów na efekty insertowe i 4 stereofoniczne powroty efektów wysyłkowych oraz sumę z 5 slotami na efekty. Efekty można szybko włączać, wyłączać, odsłuchiwać i edytować bez opuszczania głównego menu miksera. Ten potężny system podłączania efektów pozwala na dodanie do pojedynczego brzmienia SampleTank do 30 efektów, co stwarza zadziwiające możliwości kreatywnego tworzenia brzmień.

A do tego teraz można dokonywać wyboru spośród 55 wysokiej jakości efektów, w tym 22 całkowicie nowych efektów, czerpiących z najlepszych algorytmów i technologii splotowej, które można spotkać w AmpliTube i T¬RackS oraz całkowicie nowych efektów stworzonych specjalnie dla SampleTank 3.

22 Nowe efekty
Z nowymi dodatkami SampleTank 3 jest jedynym instrumentem wirtualnym, który daje Ci cały świat brzmień wraz z legendarnymi procesorami efektów, przeznaczonymi specjalnie do danego instrumentu, i trudno dostępnymi analogowymi efektami. A to wszystko w tej samej, łatwej w obsłudze stacji roboczej. SampleTank 3 pozwala na dodawanie do próbek basowych lub instrumentów klawiszowych potężnych modelowanych vintage'owych efektów z AmpliTube, takich jak klasyczne Chorus1, UniV i TapeEcho. Wypróbuj znakomicie zmodelowany efekt wirujących głośników (rotary) na brzmieniu organów. Podrasuj swoje bębny przy pomocy efektów T-RackS takich jak Black 76, White 2A i Model 670. Spraw, aby partie fortepianu zaiskrzyły dzięki całkowicie nowej regulacji płyty rezonansowej i nakrywy oraz pogłosowi splotowemu.

Wszystko to ma nam uświadomić, że SampleTank 3 jest czymś więcej niż tylko obszerną biblioteką sampli: to w pełni wyposażona stacja robocza – z ogromnym wyborem wysokiej jakości efektów – za ułamek ceny, który należałoby zapłacić za zgromadzenie podobnej biblioteki z innymi instrumentami wirtualnymi.

Stacja robocza do grania na żywo
SampleTank od lat jest stacją roboczą wybieraną do występowania na scenie z laptopem. Teraz, dzięki nowej funkcji Live, SampleTank 3 oferuje jeszcze większy wybór.
Teraz, z SampleTank 3 możesz układać brzmienia według listy utworów do szybkiego ich przywoływania na ekranie lub przez MIDI Program Change.
SampleTank ma system innowacyjnego zarządzania pamięcią, więc możesz wcześniej załadować brzmienia do pamięci RAM zgodnie z listą utworów na koncercie.

Brzmi i wygląda pięknie
SampleTank zawsze był łatwy w obsłudze i jest to również kluczowa kwestia w przypadku SampleTank 3. Dzięki przejrzystemu wyglądowi cieszy nie tylko uszy, lecz także oczy. Teraz SampleTank 3 wygląda atrakcyjniej niż kiedykolwiek wcześniej. Każda biblioteka oznaczona jest graficznym symbolem, a każdy instrument jest zobrazowany w 3D, niezwłocznie dając wizualny punkt odniesienia, umożliwiający natychmiastową identyfikację. Powyższe, w połączeniu z przemyślaną organizacją pracy, sprawia, że nauka i praca z SampleTank 3 jest pestką – będziesz mógł rozpocząć tworzenie muzyki w ciągu kilku minut.

Dane techniczne

 • Działa jako wtyczka na wielu platformach oraz jako autonomiczna aplikacja
 • Zawartość uporządkowywana według instrumentów, Multi i patternów MIDI
 • W pełni zgodny z Mac OS X i Windows
 • Obsługiwane formaty wtyczek: AAX, VST i Audio Units
 • 16-częściowy Multitimbral
 • 16 osobnych wyjść stereo
 • Widok Info ze szczegółowymi informacjami i ikonami 3D dla każdego instrumentu
 • Widok Mix i regulacja wszystkich parametrów miksera
 • Tryb Live do natychmiastowego ładowania brzmień, układania do list utworów i samych utworów
 • Interfejs Pad, pozwalający na płynne wyzwalanie patternów, pętli lub pojedynczych dźwięków przy pomocy iRig Pads lub innego kontrolera MIDI
 • 55 efektów studyjnej jakości
 • Regulacja Part Range pozwalająca na tworzenie podziałów i warstw
 • Widok View pozwala na zaawansowaną edycję wszystkich parametrów silnika syntezatora, niezależnie dla wszystkich elementów czy artykulacji dodanych w ramach danego instrumentu
 • Przeglądanie instrumentów
 • Synchronizowanie efektów, pętli audio i LFO do BPM
 • Cztery tryby gry, w tym mono legato z portamento
 • Przełącznik Zone pozwala na edycję poszczególnych stref klawiatury dla wybranego elementu brzmienia lub artykulacji
 • Sterowanie instrumentem Multi Articulation i Key Switch
 • Łatwe przypisywanie kontrolerów MIDI do każdego parametru z MIDI Learn
 • Zapisywanie Instrument i Multi
 • Wygodna funkcja przeszukiwania instrumentów, Multi i patternów
 • Zgodny ze wszystkimi poprzednimi modułami brzmieniowymi i brzmieniami „Powered by SampleTank” (może importować wszystkie poprzednie brzmienia i Combi)
 • 3 silniki Synth
 • STRETCH™
 • Pitch-Shift/Time-Stretch
 • Resampling

Lista efektów

 • Wzmacniacze: American Vintage T, Amp Combo, British Tube Lead 2, Jazz Amp 120, Modern Tube Lead, SVT Classic
 • Elementy wzmacniaczy: Cabinet, Preamp, Tone Control
 • Przestery: Overscream, Distortion, Crusher, Overdrive
 • EQ i dynamika: Black 76, Model 670, White 2A, Vintage EQ-1A, Compressor, Parametric EQ, EQ Comp, Limiter
 • Efekty modulacyjne: Chorus C1, Opto Tremolo, Electric Flanger, Rotary Speaker, Uni-V, Small Phazer, AM Modulation, Multi Chorus, Chorus, Phaser, Env Flanger, Tremolo, Flanger, FM Modulation
 • Pogłosy i Delaye: Acoustic Resonance, Tape Echo, Hall Reverb, ConvoRoom, Plate Reverb, Reverb, Ambience, Reverb Delay, Delay, Spring Reverb
 • Filtry/inne: Piano Lid, Stereo Imager, Auto Pan, Multi Filter, LFO Filter, Phonograph, Env Filter, Slicer, Lo-Fi, Wah
 • 4 tryby gry


Poly
Mono
Legato 1
Legato 1

Brzmienia

 • Ponad 33 GB dołączonych brzmień
 • Ponad 4000 nowych instrumentów w 21 kategoriach
 • Ponad 2 500 pętli perkusyjnych (perkusje, instrumenty perkusyjne, zestawy „construction-kit”)
 • Ponad 2 000 plików MIDI
 • Wymagania systemowe
 • SampleTank jest wtyczką 64-bitową i wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego

   
Mac® (64-bit)
Wymagania minimalne: Intel® Core™ 2 Duo, 4 GB RAM (zalecane 8 GB), Mac OS X 10.7 lub nowszy. 34 GB wolnego miejsca na dysku.
Obsługiwane formaty wtyczek (64- bitowe): Audio Units, VST 2, VST 3, AAX.
    
Windows® (64-bit)
Wymagania minimalne: Intel® Core™ 2 Duo lub AMD Athlon™ 64 X2, 4 GB RAM (zalecane 8 GB), Windows® 7 lub Windows® 8. 34 GB wolnego miejsca na dysku. Wymaga karty dźwiękowej zgodnej z ASIO.
Obsługiwane formaty wtyczek (64- bitowe): VST 2, VST 3, AAX.

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu


FIRMA: FHU Etiuda Maciej Przybysławski ADRES: Plac Jana Pawła II 3 66-200 Świebodzin 

NIP: 927-105-13-27 REGON: 971226301 TELEFON: 68 475 64 62 oraz +48 602 652 872

 


 
Sklep internetowy Shoper.pl