Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

CAMBRIDGE AUDIO Air 100 v2 BLACK

SPRZĘT AUDIO PRZENOŚNY & MULTIMEDIA
1690
PLN
CAMBRIDGE AUDIO Air 100 v2 BLACK
CAMBRIDGE AUDIO Air 100 v2 BLACK
in_stock
Dostępność:
mało
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 1 690,00 zł
Cena netto: 1 373,98 zł
szt.
Głośnik Bluetooth Cambridge Audio Minx Air 100

Jeśli myślisz poważnie o dźwięku… potrzebujesz Minx Air 100
Minx Air 100 to naprawdę wszechstronny system bezprzewodowej muzyki, który tylko czeka, aby ożywić wszystkie twoje ulubione utwory.
Czy twoja muzyka mieszka w iPhonie, iPadzie, smartfonie, tablecie lub komputerze, czy wolisz używać muzycznych aplikacji, takich jak Spotify lub Napster, dźwięk można przesyłać bezprzewodowo i szybko do Minx Air 100.


Minx Air obsługuje zarówno technologię AirPlar firmy Apple, jak i Bluetooth, więc nieważne, jakiego urządzenia używasz – Minx Air jest idealnym partnerem.
Możnaby oczekiwać, że twój kompaktowy system muzyczny wypełni dźwiękiem kuchnię lub sypialnię, ale Minx Air może również nagłaśniać największe salony
Najnowszy wzmacniacz cyfrowy i technologie przetwarzania sygnału połączono z naszymi opatentowanymi głośnikami BMR w celu uzyskania wydajności, jakiej nie ma żaden system bezprzewodowy.

Prawdziwe brzmienie firmy Cambridge Audio, tylko są mniejsze…
Współpraca z ulubionymi aplikacjami muzycznymi AirPlay i Bluetooth.

Radio internetowe
Wiemy, że kochasz radio, więc możesz słuchać po naciśnięciu jednego przycisku ulubionych stacji w dobrej, cyfrowej jakości. Lub odkrywać nowe stacje z całego świata. Po prostu używaj w telefonie lub tablecie naszej darmowej aplikacji Minx Air, wyszukując stacji wg gatunku lub położenia i łącząc się z nimi – dostępne są wersje dla systemów Apple i Android.

Zdumiewające aplikacje…
Aplikacja Minx Air dla systemów Apple i Android oferuje: programowanie stacji, regulację głośności, sterowanie basami i dostęp do różnych ustawień korektora charaktyerystyki w celu dopasowania dźwięku Minx Air do danego pomieszczenia.
Zawiera również przewodnik, ułatwiający instalację, jak również filmy wideo, pokazujące krok po kroku metody konfigurowania połączeń z różnymi urządzeniami.
Aby mieć pewność, że każdy może mieć łatwy dostęp do Minx Air, zgrabny pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie zasilaniem, zaprogramowanymi stacjami, głośnością i basami.

Ulepsz również swój telewizor…
Minx Air posiada na tylnej ściance gniazda, umożliwiające podłączenie telewizora lub odtwarzacza Blu-ray, aby korzystać z legendarnej wydajności dźwięku firmy Cambridge Audio.

Stworzony dla ciebie
Minx Air pasuje raczej do domu i wygląda tak dobrze, jak brzmi. Minx Air został wykonany ze sztywnych, wytłumionych akustycznie materiałów i wykończony pięknym lakierem o wysokim połysku, więc jest naprawdę masywny, gwarantując brak zniekształceń i wibracji. Uchwyt do przenoszenia działa dyskretnie jako port basowy, w celu polepszenia dźwięku również najniższych nut.

Łatwa konfiguracja, łatwiejsze używanie…
Pracowaliśmy naprawdę ciężko, aby obsługa Minx Air była intuicyjna, więc każdy członek rodziny może cieszyć się swoją muzyką. Nasz Przewodnik konfiguracji daje pewność, że Minx Air stanie się częścią domowej sieci po wykonaniu kilku prostych kroków, a przygotowaliśmy również szereg intuicyjnych filmów wideo. A w celu połączenia bezpośredniego, bez używania sieci, po prostu naciśnij przycisk parowania Bluetooth i wysyłaj dźwięk bezpośrednio do Minx Air.
Witamy w świecie muzyki bez kabli…Witamy w świecie Minx Air.

Wypełnij muzyką swoje życie, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.
Minx Air to rewolucyjny system bezprzewodowy, odtwarzający każdą muzykę, skądkolwiek pochodzi – ze smartfona, z tabletu lub z komputera – za pośrednictwem technologii AirPlay lub Bluetooth.
Minx Air łączy doświadczenie firmy Cambridge Audio w branży elektronicznej i głośnikowej z najnowszą technologią bezprzewodowej transmisji strumieniowej. Oznacza to, że smartfon może leżeć w kieszeni lub możesz korzystać z tabletu, a w tym czasie ulubione utwory będą wypełniać pomieszczenie ze zdumiewającą jakością dźwięku.

Pracuj ze swoim telefonem, tabletem lub komputerem…
Minx Air nie jest związany z jakąś określoną marką lub typem urządzenia. Z dumą używa transmisji strumieniowej Wi-Fi AirPlay firmy Apple, ale w odróżnieniu od większości produktów AirPlay posiada również technologię Bluetooth, tę fantastyczną funkcję wbudowaną, która znajduje się w prawie każdym nowoczesnym smartfonie, tablecie lub komputerze. Oznacza to, że bez względu na to, jakiego urządzenia używasz, możesz cieszyć się przesyłaną bezprzewodowo muzyką o zdumiewającej jakości.

Prawdziwe brzmienie firmy Cambridge Audio, tylko mniejsze…
Możnaby oczekiwać, że twój kompaktowy system muzyczny wypełni dźwiękiem kuchnię lub sypialnię, ale Minx Air może również nagłaśniać największe salony. Opatentowaną technologię głośnikową połączono z potężnymi wzmacniaczami cyfrowymi i przetwarzanie cyfrowym, aby zaoferować wydajność, jakiej nie posiada żaden inny system bezprzewodowy.
Zaprojektowany w naszym londyńskim centrum projektowania przez zespół kochających muzykę inżynierów Minx Air naprawdę lubi imprezować! Zwiększ głośność, a moc będzie niezmiennie utrzymywana.
Wiemy, że kochasz radio, więc za pomocą radia internetowego Minx Air możesz cieszyć się słuchaniem stacji z całego świata w czystej, cyfrowej jakości. A ponieważ radio internetowe jest wbudowane, wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby słuchać jednej z ulubionych stacji radiowych. Bardziej zaawansowane funkcje są dostępne za pomocą naszej darmowej aplikacji Minx Air app – dostępna dla telefonów i tabletów z systemem Android.
Stworzona po to, aby raczej wpasować się do domu, niż go zajmować, elegancka, jednoelementowa obudowa Minx Air. Zwróciliśmy szczególną uwagę na jej sztywność, aby nawet przy wysokim poziomie głośności nie występowało drżenie i wibracje. Uchwyt do przenoszenia działa dyskretnie jako port basowy, w celu polepszenia dźwięku również najniższych nut.

Technologie Minx Air

Natychmiast podłącz dowolny telefon, tablet lub komputer.
- AirPlay – technologia strumieniowa Wi-Fi firmy Apple zapewnia bezproblemowe odtwarzanie dźwięku wysokiej jakości z iPhona, iPada lub programu iTunes za pomocą Minx Air.
- Bluetooth – stereofoniczna technologia Bluetooth jest dostępna w prawie każdym smartfonie, tablecie i komputerze – więc tak długo, jak długo urządzenie będzie w zasięgu – do 10 metrów – bezprzewodowa transmisja strumieniowa będzie łatwa do wykonania. Oprócz obsługi kodeka SBC (Standard Bluetooth Codec) Minx Air obsługuje dwa systemy wyższej jakości, co oznacza, że potrafi wydobyć z urządzenia Bluetooth wszystko, co najlepsze.
- Umieszczony w Minx Air kodek apt-X wydobywa absolutnie każdy szczegół z bezprzewodowej, strumieniowej transmisji w trybie Bluetooth, jeśli urządzenie obsługuje ten kodek, aby cyfrowe pliki audio o wysokiej rozdzielczości były odtwarzanie w jakości płyty CD.
- Minx Air obsługuje również format AAC Bluetooth, zapewniającą lepszą jakość transmisji. AAC to powszechnie używany format pliku cyfrowego i jest standardowym formatem audio dla YouTube, iPhona, iPoda, iPada, Nintendo DSi oraz iTunes. Jest stosowany przez wielu producentów, w tym Apple, Sony Ericsson, Nokia, BlackBerry, jak również kilku producentów urządzeń z systemem Android.

Bogactwo technologii dźwięku
- Potężne wzmacniacze cyfrowe wydobywają ogromną ilość mocy z małych, wydajnych konstrukcji.
- Przetwarzanie sygnału cyfrowego za pomocą zaawansowanej technologii, opracowanej dla produkcji muzycznych i filmowych, pozwala nam uzyskać najlepsze brzmienie, możliwe do uzyskania z kompaktowej obudowy Minx Air. Efekty są naprawdę zdumiewające i spotkasz się z dźwiękiem, który jest głośniejszy, wyraźniejszy i pełniejszy, niż dźwięk innych systemów przenośnych.
- Zainstalowane konwertery cyfrowo-analogowe wydobywają maksimum szczegółów z cyfrowych plików jeszcze przed przetworzeniem ich w dźwięki, które słyszysz.
- Opatentowane przetworniki głośnikowe BMR (Balanced Mode Radiator), zapewniają szerokich, lepiej wypełniający pomieszczenie dźwięk, niż podobnej wielkości tradycyjne głośniki. Normalne przetworniki głośnikowe – jakie można znaleźć w innych systemach bezprzewodowych – generują dźwięk poruszając się w przód i w tył. Nasze głośniki BMR generują również dźwięk używając trybów wibracji poziomej w celu uzyskania szerszego pola dźwiękowego, co jest ogromną zaletą, gdy głośniki są umieszczone blisko siebie.
- Akustycznie wytłumiona konstrukcja – subtelny wygląd Minx Air kryje wiele wspaniałych własności, aby maksymalizować jakość dźwięku. Pod odpornym na zarysowania lakierem o wysokim połysku, akustycznie wytłumioną obudowę Minx Air zaprojektowano w taki sposób, aby wyeliminować wibracje i zniekształcenia – nawet przy wysokich poziomach głośności. Przyjrzyj się dokładnie, a zobaczysz, że w uchwycie umieściliśmy port basowy.
- Aplikacje muzyczne i serwisy strumieniowe- sięgnij do swoich ulubionych muzycznych aplikacji i serwisów strumieniowych w twoim smartfonie, tablecie lub komputerze poprzez zdumiewającą, wspaniałą jakość dźwięku Minx Air. Słuchaj popularnych serwisów, w tym Last.fm, Spotify lub BBC iPlayer Radio.
- Radio internetowe – po naciśnięciu jednego przycisku słuchaj wszystkich swoich ulubionych stacji ze wspaniałą, cyfrową jakością. Używaj pięciu presetów w Minx Air, aby mieć dostęp do ulubionych stacji, bez potrzeby używania telefonu lub tabletu.
- W ciągu kilku sekund może również wyszukać nowe stacje z całego świata. Po prostu używaj w telefonie lub tablecie naszej darmowej aplikacji Minx Air, wyszukując stacji wg gatunku lub położenia i łącząc się z nimi – dostępne są wersje dla systemów Apple i Android. W aplikacji dostępnych jest 10 miejsc na zaprogramowane stacje, które są automatycznie kopiowane do aplikacji Minx Air, używanych w innych telefonach lub tabletach.
- Połączenia kablowe –obecność analogowego wejścia na gniazdach CINCH oznacza również możliwość łatwego podłączenia telewizora, odtwarzacza Blu-ray lub innych domowych urządzeń do Minx Air w celu korzystania z jego wspaniałej jakości dźwięku.
- Gry – jeśli grasz w gry w laptopie, telefonie lub tablecie, wiesz dobrze, jak kiepski może być dźwięk. Ale teraz można przesłać dźwięk do Minx Air i słyszeć wszystkie uderzenia, zderzenia i efekty ze zdumiewającą szczegółowością

Tłokowy przetwornik głośnikowy
Normalny głośnik działa jak tłok – przesuwa się w przód i w tył. Pewnie ma zdolność, aby brzmieć wspaniale, ale wymaga oddzielnego głośnika nisko- i wysokotonowego do prawidłowego przenoszenia niskich i wysokich częstotliwości. (Nie jest to dobre w przypadku ograniczonej przestrzeni.)

Płaskie głośniki panelowe
Konstrukcja płaskiego przetwornika panelowego wykorzystuje tryby wibracji, aby generować dźwięk mniejszą powierzchnią, ale taką konstrukcję cechuje ograniczone pasmo przenoszenia. Po prostu nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego poziomu basów, niezbędnego do uzyskania prawdziwej muzycznej przyjemności.

Technologia głośnikowa BMR
Opatentowana technologia przetwornika głośnikowego BMRTM, którą zastosowano w Minx Air, łączy w jednym urządzeniu pracę tłokową (w celu uzyskania odpowiednich basów) z trybami wibracyjnymi. Korzyści technologii BMR to szerokie pasmo przenoszenia, uzyskiwane z jednego przetwornika, wąska obudowa (idealne rozwiązanie dla zastosowań, gdzie przestrzeń jest ograniczona) i szersze rozproszenie dźwięku, niż w przypadku tradycyjnych przetworników tłokowych.BMR White Pape

Konfigurowanie Minx Air to łatwizna
Stworzyliśmy zestaw prostych Przewodników konfiguracji, aby zacząć bez bólu głowy oraz zestaw krótkich filmów, aby objaśnić proces.
- Minx Air można podłączyć do sieci bezprzewodowej w kilku prostych krokach, co pozwoli przesyłać bezprzewodowo dźwięk w technologii AirPlay i korzystać z internetowych stacji radiowych z całego świata. Jeśli nie używasz standardu Wi-Fi, dostępne jest gniazdo sieciowe, umożliwiające wykonanie połączenia z domową siecią za pomocą kabla.
- Obsługa standardu Bluetooth jest również niesamowicie łatwa, po prostu włącz Bluetooth w swoim urządzeniu i „sparuj” go z Minx Air. Po sparowaniu muzyka ze sparowanego urządzenia będzie odtwarzana przez Minx Air.
- Aby od czegoś zacząć, zaprogramowaliśmy w pamięci urządzenia 10 naszych ulubionych internetowych stacji radiowych. Można je łatwo wywoływać i zmieniać za pomocą aplikacji Minx Air, umożliwiającej również regulację głośności, basów i edycję ustawień korektora charakterystyki częstotliwościowej.

Specyfikacja techniczna:
- Technologia AirPlay firmy Apple
- Technologia Bluetooth (kompatybilność z kodekami aptX, AAC i SBC)
- Radio internetowe
- Wejście audio (gniazda CINCH i JACK 3,5 mm)
- Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
- Wysokiej jakości wzmacniacz cyfrowy klasy D
- Zdalne sterowanie
- Sterowanie basami
- Jednostki napędowe: Przetworniki BMR (Balanced Mode Radiator): 2 x 100mm (4 cale)
- Wyjściowa moc wzmacniacza: 100W
- Napięcie wejściowe: 100V – 240V (50/60Hz)
- Pobór mocy w trybie czuwania: <0,5W
- Automatyczne wyłączanie zasilania: regulowane; w zakresie od 23 godziny 45 minut d0 15 minut lub wyłączone
- Wi-F: IEEE 802.11 b/g
- Szyfrowanie Wi-Fi: WEP, WPA, WPA2
- Ethernet: IEEE 802.3, 10 Base-T or 100 Base-T
- Wymiary (D x S x W): 354 x 182 x 118mm (13.9’’ x 7.2’’ x 4.6’’)
- Waga: 4,1Kg (9.0lbs)
- Kompatybilność z technologią AirPlay: dotykowy iPhone, iPad i iPod z systemem iOS 4.3.3 lub nowszym, Mac z systemem OS X Mountain Lion oraz Mac i PC z aplikacją iTunes 10.2.2 lub nowszą

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu


FIRMA: FHU Etiuda Maciej Przybysławski ADRES: Plac Jana Pawła II 3 66-200 Świebodzin 

NIP: 927-105-13-27 REGON: 971226301 TELEFON: 68 475 64 62 oraz +48 602 652 872

 


 
Sklep internetowy Shoper.pl