Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

CAMBRIDGE AUDIO AEROMAX 2 BLACK

GŁOŚNIKI PODSTAWKOWE
2790
PLN
CAMBRIDGE AUDIO AEROMAX 2 BLACK
CAMBRIDGE AUDIO AEROMAX 2 BLACK
in_stock
Dostępność:
mało
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 2 790,00 zł
Cena netto: 2 268,29 zł
komplet
 
 
CAMBRIDGE AUDIO AEROMAX 2


Pełne wprowadzenie do serii Aeromax można znaleźć poniżej. W porównaniu do serii Aero, kluczowe ulepszenia serii Aeromax są następujące:

    Nowy przetwornik BMR. Głośniki Aeromax 2 i Aeromax 6 wyposażono w całkowicie nowe przetworniki BMR czwartej generacji o wyjątkowo rozszerzonym paśmie wysokich częstotliwości, aby zapewniały w tym paśmie wyraźny i szczegółowy dźwięk.
    Ulepszona krosownica. W głośniku Aeromax zastosowano komponenty najwyższej jakości, aby zapewnić doskonały poziom szczegółowości i przejrzystości dźwięku.
    Lepsza sztywność obudowy. Zbyt sztywne obudowy mocują mechanicznie przetwornik do struktury obudowy, co obniża barwę i dynamikę dźwięku. Jest to szczególnie ważne w przypadku głośników Aeromax, gdyż przetworniki są teraz subwooferami o dużej mocy, więc im sztywniejsza obudowa, tym lepsza.
    Nowe zaciski kabli głośnikowych. Głośniki Aeromax 2 i Aeromax 6 posiadają całkowicie nowe, audiofilskiej klasy, pozłacane zaciski kabli głośnikowych w celu zapewnienia najwyższej wydajności.
    Wysokiej jakości okablowanie wewnętrzne. Okablowanie wewnętrzne wykonano z miedzi beztlenowej (OFC), aby zapewnić jak najczystszy sygnał od pozłacanych zacisków kablowych do krosownicy i przetwornika.

PRZETWORNIK BMR (BALANCED MODE RADIATOR)


W przetwornikach BMR zastosowano opatentowane zasady „fali ugiętej”, stosowane zazwyczaj w zaawansowanych głośnikach panelowych, w połączeniu z ruchami tłokowymi (w przód i w tył), jak w głośnikach tradycyjnej konstrukcji. Ta różnica jest prezentowana w poniższym filmie.

 
DUŻA DYSPERSJA DŹWIĘKU

 

Konstrukcja przetwornika BMR czwartej generacji zapewnia więcej wypełniającego pomieszczenie dźwięku za pomocą trybów wibracji poziomej w celu uzyskania znacznie szerszego pola dźwiękowego. To powoduje, że idealnie nadają się do nowoczesnych domów oraz pomieszczeń, w których głośniki nie mogą być ustawione optymalnie do odtwarzania tradycyjnego dźwięku stereofonicznego. Głośnik Aeromax 2 możesz ustawić, gdzie chcesz i ciągle słyszeć stereofoniczny dźwięk i efekty przestrzenne.

 
ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ PASMA NISKICH CZĘSTOTLIWOŚCI

 

Oprócz oferowania bardziej spójnego dźwięku w paśmie wysokich częstotliwości, przesunięcie w przetworniku BMR punktu granicznego do częstotliwości 250 Hz, w porównaniu z tradycyjnymi przetwornikami i subwooferami daje korzyści również w paśmie niskich częstotliwości. Stożkowe przetworniki głośników Aeromax i subwooferów specjalnie zaprojektowano w taki sposób, aby stanowiły uzupełnienie przetworników BMR – generując kinowy, głęboki dźwięk z bogatym i wiernym basem.
 
 
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


    Pasmo przenoszenia40 Hz – 22 kHz
    Zalecana moc wzmacniacza 25 – 120 W
    Przetworniki 1 x 46 mm (2 cale) BMR
    1 x 165 mm (6,5 cala) subwoofer o dużej mocy
    KolorCzarny lub biały na wysoki połysk
    Wymiary (wys. x szer. x gł.)203 x 370 x 335 mm
    Waga7,24 kg

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu


FIRMA: FHU Etiuda Maciej Przybysławski ADRES: Plac Jana Pawła II 3 66-200 Świebodzin 

NIP: 927-105-13-27 REGON: 971226301 TELEFON: 68 475 64 62 oraz +48 602 652 872

 


 
Sklep internetowy Shoper.pl