Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

CAMBRIDGE AUDIO AERO 2 GRATIS !!!

GŁOŚNIKI PODSTAWKOWE
1649
PLN
CAMBRIDGE AUDIO AERO 2 GRATIS !!!
CAMBRIDGE AUDIO AERO 2 GRATIS !!!
in_stock
Dostępność:
mało
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 1 649,00 zł
Cena netto: 1 340,65 zł
komplet

UWAGA PROFESJONALNY KABEL GŁOŚNIKOWY ORAZ WTYKI BANANOWE GRATIS !!!

 

 

Mały głośnik o wielkim głosie

Połączenie przetwornika BMR o średnicy 2,25 cala z 6-calowym głośnikiem niskotonowym; to małe głośniki dające wielki dźwięk. Ale nie rób błędu myśląc, że to zuchwałość.

Zastosowanie przetwornika BMR zamiast tradycyjnego głośnika wysokotonowego zapewnia serii Aero kilka kluczowych zalet – radykalna różnica w jakości dźwięku w porównaniu z konkurentami. Odrzuć własne uprzedzenia co do głośnika o takich rozmiarach i posłuchaj sobie.

Aero 2 zapewnia bardziej realistyczny i naturalny dźwięk, niż głośniki tradycyjne. W przypadku tradycyjnych głośników wysokotonowych punkt podziału między głośnikiem wysokotonowymi, a przetwornikiem znajduje się w okolicy 3 kHz, blisko miejsca, w którym nasze uszy są najbardziej czułe na wszelkie zniekształcenia lub różnice między dwoma źródłami. W przypadku przetwornika BMR punkt podziału to 250 Hz, daleko od częstotliwości, na które nasz słuch jest najbardziej czuły. Efektem tego jest fantastycznie czysty, naturalny i spójny dźwięk.

To nie tylko zaleta technologii BMR: konstrukcja przetwornika również zapewnia dźwięk, który lepiej wypełnia pomieszczenie. To powoduje, że idealnie nadają się do nowoczesnych domów oraz pomieszczeń, w których głośniki nie mogą być ustawione optymalnie do odtwarzania tradycyjnego dźwięku stereofonicznego. Aero 2 może być ustawiony, gdzie chcesz, bez używania kątomierza i taśmy mierniczej i wciąż uzyskasz wspaniały dźwięk stereo oraz efekty przestrzenne.

Zastosowanie przetworników BMR oznacza również, że wysokotonowe głośniki Aero naprawdę zaczynają krzyczeć. Efektem skoncentrowania się na dopasowaniu subwoofera Aero 9 do częstotliwości poniżej 250 Hz i zapewnieniu, że przetworniki BMR są również skoncentrowane na niskich częstotliwościach jest filmowy, realistyczny dźwięk z wyraźnymi i wiernymi basami.

Przetworniki BMR, w połączeniu z drewnianym wykończeniem obudów, oferują również nowoczesny, a zarazem klasyczny projekt, idealnie pasujący do większości salonów.

Małe głośniki do wielkiego dźwięku? Aero 2 oferuje wspaniałe przywiązanie do szczegółów, gruntownie wypełniający pomieszczenie dźwięk i radykalną innowację, idealną do nowoczesnego odsłuchu.

Przetwornik BMR – dzięki zastąpieniu tradycyjnego głośnika wysokotonowego przetwornikiem BMR seria Aero oferuje kilka kluczowych zalet w porównaniu z głośnikami konkurencyjnymi. Za-stosowanie technologii BMR przesuwa punkt graniczny między głośnikiem wysoko- i niskoto-nowym od częstotliwości 3 kHz, znajdującej się prawie w środku pasma, najlepiej słyszalnego przez człowieka, do mniej problematycznej czę-stotliwości 250 Hz. Efektem jest naturalniejszy, realistyczny i spójny dźwięk. Przetworniki BMR oferują również szerszy dźwięk, więc głośniki można ustawiać w większej ilości miejsc, wciąż uzyskując wspaniały dźwięk stereofoniczny oraz efekty przestrzenne – sprawia to, że głośniki idealnie nadają się do nowoczesnych domów.

Specjalnie zaprojektowane przetworniki do pasma średnio niskich częstotliwości – oprócz oferowania bardziej spójnego dźwięku w paśmie wysokich częstotliwości, przesunięcie punktu granicznego do częstotliwości 250 Hz między przetwornikiem BMR, a tradycyjnymi przetwornikami i subwooferami daje korzyści również w paśmie niskich częstotliwości. Stożkowe przetworniki Aero i subwoofery zaprojektowano specjalnie w taki sposób, aby stanowiły uzupełnienie przetworników BMR, skupiając działanie przetworników stożkowych i subwooferów na tym, co robią najlepiej: przenoszeniu niższych częstotliwości.

Specjalna konstrukcja – obudowy Aero nie zostały zaprojektowane tylko tak, aby wyglądały klasycznie, dyskretnie i elegancko, ale użyto również technik CAD i zastosowano specjalne usztywnienia w celu zredukowania zniekształceń i maksymalizowania jakości dźwięku.

 

DANE TECHNICZNE:

  • Czułość: 90dB
  • Pasmo przenoszenia: 40Hz – 22kHz
  • Impedancja: 8 Ohms compatible
  • Zalecana moc wzmacniacza: 25-120 Watts
  • Głośniki: 1 x 46mm (2″) BMR, 1 x 165mm (6.5″) high power subwoofer
  • Bass reflex: 1 front
  • Kolor: Black or Walnut
  • Wymiary (D x S x W): 203 x 370 x 311mm (8.0 x 14.6 x 12.2″)
  • Waga: 6.8kg (15lbs)

 

CENA ZA PARĘ !!!

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu


FIRMA: FHU Etiuda Maciej Przybysławski ADRES: Plac Jana Pawła II 3 66-200 Świebodzin 

NIP: 927-105-13-27 REGON: 971226301 TELEFON: 68 475 64 62 oraz +48 602 652 872

 


 
Sklep internetowy Shoper.pl